• Çelik Konstrüksiyon
    Tam Güvenlikli Çelik Konstrüksiyon
  • Cup-Lock
    Cup-Lock ( fincanlı ) olarak yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Güvenlikli Çelik Çatı
    Çelik Konstrüksiyon

Servis ve Montaj

İnşaat

Patenti alınmış, iş güvenliğini ön planda tutan, güvenliği test edilmiş Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyonlarla iyi bir hizmet.

Endüstriyel

Çağımız teknolojisinde kullanılan en yaygın Çelik Konstrüksiyon sistemi olup tavsiye ettiklerimizden.

Tadilat

Çelik Konstrüksiyon, Çelik Çatı teknik sorunları, çözümleri tespit edilerek iyileştirme çözümlerini sunuyoruz.

Nakliye

Antalya ve çevresinde bizden aldığınız , Çelik Konstrüksiyon nakliyatında hizmet veriyoruz.

EKSİK MALZEME KULLANMAYIN !

Kurulumların eksik malzeme ile yapılması, sizin ve çalışanlarınızın hayatını bilerek tehlikeye atmak demektir. Siz ve sizden biri olmadığı için eksik malzeme kullanmanız sizin başınıza gelmeyeceği anlamına gelmez.

Duyarlı olup eksik malzeme kullanıp insan hayatını bilerek tehlikeye atmayın.

Referanslarımız

Hakkımızda

Kurumsal

1976 yılından bu yana çelik konstrüksiyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yılların tecrübesi ve uzman kadromuzla büyük ölçekte projelere imza atıyoruz. Özel ve kamu sektörlerine hızlı, kaliteli ve güvemli hizmetimiz, teknolojiyi de yakından takip ederek devam etmektedir.KOÇAK ÇELİK Yıllık 1800 ton kapasite ile tüm çelik konstrüksiyon ihtiyaçlarınızda etkin mühendisliği ile çözümler üreterek kendi imalatı ile yanınızda.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ilimizde ve çevre illerde doğru zamanda, doğru yerde, iş güvenliği, garantili Çelik Konstrüksiyon ve Çelik Çatı sunan lider şirket olmak.

Kadromuz

Engin tecrübeye sahib kadromuz ile sektörde yerimizi aldık. Sizde daha kaliteli bir hizmet için bizimle bu kadroyla çalışma fırsatı kazanabilirsiniz.

Misyonumuz

Koçak Çelik firmamızın sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

About Us

Çözüm Ortakları

Memnuniyet